.

Filtruj według

Active filters

Opis

Homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi. 

Euphorbium S aerozol do nosa jest lekiem homeopatycznym stosowanym wspomagająco w leczeniu nieżytu nosa.

Opis

Preparat zwykle stosowany podczas kataru o różnej przyczynie - infekcyjny, alergiczny, a także w zapaleniu ucha środkowego, zapaleniu zatok.  Zmniejsza obrzęk śluzówki nosa pozwalając na swobodne oddychanie oraz odblokowuje trąbki słuchowe. Przeznaczony dla niemowląt od 3 miesiąca życia do 1 r.ż.

Opis

Preparat zwykle stosowany podczas kataru o różnej przyczynie - infekcyjny, alergiczny, a także w zapaleniu ucha środkowego, zapaleniu zatok.  Zmniejsza obrzęk śluzówki nosa pozwalając na swobodne oddychanie oraz odblokowuje trąbki słuchowe. Przeznaczony dla dzieci od 1. roku życia do 6 lat. Leku nie stosować dłużej niż 5-7 dni.

Opis

Xylogel 0,05% jest lekiem w postaci żelu (w atomizerze), który jako substancję czynną zawiera ksylometazoliny chlorowodorek, który stosowany jest miejscowo między innymi w pomocniczym leczeniu ostrego zapalenia błony śluzowej nosa różnego pochodzenia. Preparat przeznaczony jest do stosowania u dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Opis

Xylometazolin 0,05% WZF jest lekiem w postaci kropli do nosa, który jako substancję czynną zawiera ksylometazoliny chlorowodorek, który stosowany jest miejscowo między innymi w pomocniczym leczeniu ostrego zapalenia błony śluzowej nosa różnego pochodzenia. Preparat przeznaczony jest do stosowania u dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

Opis

Sinulan Express Forte Junior jest wyrobem medycznym w postaci aerozolu do nosa, przeznaczonym dla dzieci powyżej 3. roku życia oraz dorosłych. Zawiera CAPTOMUCIL® w postaci roztworu izotonicznego, który zmniejszając lepkość śluzu, ułatwia jego usunięcie, stosowany wspomagająco w stanach zapalnych zatok oraz błony śluzowej nosa.

Sudafed XyloSpray HA dla dzieci to lek, którego substancją czynną jest ksylometazolina. Pomaga ona zmniejszać obrzęk błony śluzowej nosa i ułatwiać oddychanie. Dodatkowo, zawarty w leku kwas hialuronowy chroni i nawilża śluzówkę nosa. Wskazaniem do stosowania Sudafed XyloSpray HA dla dzieci jest krótkotrwałe leczenie przekrwienia śluzówki nosa, przebiegające z wodnistą wydzieliną. Objawy te często towarzyszą przeziębieniu lub zapaleniu zatok. Lek przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.