.

Filtruj według

Active filters

32,00 zł

Wskazania

Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia:

  • głowy,
  • mięśni,
  • zębów,
  • nerwobóle,
  • bóle menstruacyjne.
  • Gorączka, np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.

Opis

Apo-URO PLUS to suplement diety, który zawiera unikalną kompozycję 5 ekstraktów roślinnych z żurawiny wieloowocowej, liści pokrzywy zwyczajnej, zielonej herbaty, nasion dyni oraz z korzenia pietruszki.

Kompleksowo działa na drogi moczowe.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

ApoD3 - suplement diety w postaci kropli (dozownik z pompką), zawierający witaminę D3.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1. roku życia, dla noworodków i niemowląt od 1. dnia życia.

Preparat wspomagający leczenie stanów zapalnych gardła, spowodowanych przez infekcje bakteryjne i wirusowe.

Opis

Aromactiv Plastry z olejkami eteryczny od 3 roku życia, działają odświeżająco, ułatwiają swobodne oddychanie, zawierają olejek eukaliptusowy i olejek z sosny zwyczajnej

Aromatol to koncentrat do sporządzania roztworu do płukania jamy ustnej i gardła, roztwór doustny, do stosowania na skórę i do sporządzania inhalacji parowej.

Opis

ARTRESAN OPTIMA to suplement diety zawierający: unikalną formułę MEDIflex, glukozaminę 1500 mg w dziennej porcji oraz zestaw witamin i składników mineralnych. Zalecany w okresie zmian fizjologicznych związanych z wiekiem (zaleca się suplementację codziennej diety preparatem już od 45. roku życia), osobom narażonym na sztywność stawów,, przy znacznym obciążeniu stawów.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Atussan jest syropem przeciwkaszlowym, stosowanym w leczeniu kaszlu różnego pochodzenia. Zawiera substancję czynną butamiratu cytrynian.

Opis

Lek tradycyjnie przeznaczony do stosowania
zewnętrznego w:

  • stanach zapalnych skóry, błon śluzowych jamy ustnej oraz dziąseł

oraz wewnętrznego w:

  • stanach skurczowych przewodu pokarmowego jako pomocniczy środek rozkurczający i wiatropędny
  • stanach zapalnych przewodu pokarmowego jako pomocniczy środek przeciwzapalny

Opis

Bengay Maść Przeciwbólowa przeznaczona jest dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat i wskazana w celu łagodzenia bólu i sztywności mięśni oraz stawów spowodowanych przeciążeniem, urazem lub stanem zapalnym, bólu odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa.

 

14,50 zł

Opis

Stosowany w stanach zapalnych dziąseł przy ząbkowaniu oraz przy wyrzynaniu się zębów mądrości, w stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i dziąseł.

Buscopan Forte można stosować w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego, w stanach skurczowych i dyskinezji dróg żółciowych, w stanach skurczowych w obrębie układu moczowo-płciowego. Butylobromek hioscyny, substancja czynna leku Buscopan Forte, jest środkiem rozkurczowym.