.

.

Płatności są obsługiwane przez portal Przelewy 24.

Przelewy bankowe stanowią 80-90% płatności online realizowanych w polskim e-commerce. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, serwis Przelewy24 gwarantuje w pełni automatyczną obsługę 216 banków, co stanowi obecnie najszerszą ofertę na polskim rynku e-płatności.

Nasz portal internetowy wyposażyliśmy w obsługę SSL dla Państwa oznacza to, że wszelka komunikacja wymagająca logowania do naszego serwisu odbywa się drogą szyfrowaną. SSL (Secure Sockets Layer) zapewnia ochronę witryn internetowych, zabezpiecza ich łączność z serwerem. Usługa realizowana jest przez zaawansowane szyfrowanie, które pozwala na ochronę przetwarzania wrażliwych informacji, takich jak dane prywatne, płatności, loginy i hasła. Rejestracja certyfikatu SSL odbywa się dla określonej nazwy domeny, zawiera także informacje o właścicielu domeny. Certyfikaty SSL są używane w systemach bankowości elektronicznej, sklepach, portalach i stronach internetowych.

Zapłata przelewem

Jedynym sposobem zapłaty za zamówione preparaty jest przelew, po zaksięgowaniu wpłaty rozpoczyna się proces kompletowania zamówienia.

Przelewu można dokonać bezpośrednio na konto lub skorzystać z szybkich płatności portalu Przelewy24 (bezpośrednie przekierowanie z poziomu realizacji koszyka)

Dane do przelewu

51 1240 6524 1111 0011 1429 9957
Bank PEKAO SA

Apteka Verus Sp. z o.o.

Ul. Kostrzyńska 2, 62-010 Pobiedziska