.

Nowe produkty

Falvit - suplement diety, zawierający zestaw minerałów i witamin, które wspomagają funkcjonowanie organizmu. Produkt dedykowany w okresie zwiększonego zapotrzebowania na witaminy i minerały, szczególnie u kobiet.

Magnefar B6 Forte to lek stosowany w profilaktyce oraz przy niedoborach magnezu, które mogą objawiać się m. in.:  drżeniem mięśni, znużeniem czy niewielkimi zaburzeniami snu. Magnefar B6 Forte zawiera większą dawkę dobrze przyswajalnej, organicznej soli magnezu w postaci cytrynianu oraz witaminy B6, która ułatwia jego wchłanianie. Produkt leczniczy posiada formę tabletek powlekanych z kreską dzielącą, ułatwiającą rozkruszenie tabletki, jeśli występują problemy z jej połknięciem. Lek można stosować u dzieci w wieku powyżej 6 lat oraz u osób dorosłych.

ZzzQuil Natura Melatonina to suplement diety w postaci żelek zawierający melatoninę, witaminę B6 oraz naturalne ekstrakty z rumianku, waleriany i lawendy. Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie, a korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać. Dodatkowo, witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Suplement diety nie zawiera sztucznych aromatów, barwników, substancji słodzących, konserwantów. Produkt bezglutenowy, nie zawiera laktozy.

Lek Oxalin 0,025% zawiera chlorowodorek oksymetazoliny, który stosowany miejscowo na błonę śluzową nosa, powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, zmniejszenie obrzęku błony śluzowej nosa i zahamowanie nadmiernego wydzielania wydzieliny. Poprawia drożność przewodów nosowych, ułatwia odpływ wydzieliny z zatok przynosowych. Oxalin Baby to krople na katar dla dzieci w wieku 1-6 lat. 

Maxiluten ginkgo+ - suplement diety zawierający składniki wspomagające wzrok, pamięć i koncentrację. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Wyrób medyczny Pulsoksymetr Contec CMS50DL to pulsometr napalcowy pozwalający określić poziom saturacji tlenem. Produkt w sposób nieinwazyjny, w oparciu o technologię cyfrową, wykorzystując metodę transmitancji optycznej, mierzy puls oraz saturację za pośrednictwem tętnicy palcowej. Wyrób charakteryzuje się niewielkim rozmiarem i wagą. Jest łatwy w obsłudze. Posiada funkcję automatycznego wyłączania się po 5 sekundach od wykonania pomiaru. Produkt zasilany dwoma bateriami AAA.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Proszek do rozpuszczania o smaku malinowym.

Zawiera substancje słodzące

Multi Gastro - suplement diety zawierający ekstrakt z kwiatu rumianku, ekstrakt z owoców kopru włoskiego, ekstrakt z liści karczocha, ekstrakt z korzenia czarnej rzepy oraz ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Mucodual Action Spray jest to wyrób medyczny w formie sprayu do gardła, który wspomaga leczenie suchej i podrażnionej błony śluzowej u dzieci powyżej 2 roku życia, młodzieży oraz u osób dorosłych.

Uzupełnienie diety w zestaw składników wspomagających czynności układu nerwowego i prawidłowy metabolizm energetyczny.

Opis

  • Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dla dorosłych i dzieci powyżej 7 roku życia.
  • Środek spożywczy Debutir w kapsułkach zawiera sól sodową kwasu masłowego (maślan sodu) w postaci mikrogranulatu. Kwas masłowy jest ważnym źródłem energii dla nabłonka jelit i pozwala na prawidłowe funkcjonowanie jelit. Mikrogranulacja zapewnia lepszą dystrybucję maślanu sodu w przewodzie pokarmowym, pozwala na uwolnienie kwasu masłowego dopiero w jelicie cienkim i grubym. Skład mikrogranulki jest tak dobrany, aby proces uwalniania maślanu sodu odbywał się na całej długości jelita cienkiego i grubego.
Ostatnie sztuki w magazynie

Acorvita Max - suplement diety zawierający witaminę C oraz witaminę D i cynk. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.