.

Nowe produkty

W trakcie przyjmowania leków, takich jak:

 • Antybiotyki
 • Leki obniżające poziom cholesterolu (statyny)
 • Leki na zgagę
 • Środki przeczyszczające
 • Leki przeciwbólowe (NLPZ)
 • Leki na cukrzycę

23,99 zł

Dulcobis® Czopki to szybko działający środek przeczyszczający, przynoszący ulgę w objawach sporadycznego zaparcia (działa w 10-45 minut).

Środek ten działa na dwa sposoby — powoduje transport wody i elektrolitów do jelit, co nawadnia stolec i ułatwia jego przesuwanie. Dodatkowo stymuluje aktywność mięśni jelit, powodując ich skurcze. Te dwa efekty łącznie powodują przyspieszenie przejścia stolca przez okrężnicę. Stymulując ruchy jelit, Dulcobis® czopki ułatwia przesuwanie się i wydalenie stolca. Ten środek przeczyszczający jest odpowiedni również wtedy, gdy zaparcia są związane z odczuwaniem wzdęć i poczuciem dyskomfortu.

Składniki suplementu diety Proliver diabeto pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby (wyciąg z liści karczocha), wspomagają trawienie (wyciąg z korzenia cykorii) oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi(wyciąg z zielonej herbaty). Ponadto wyciąg z liści morwy białej wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Składniki suplementu diety Proliver Cardio pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby (cholina), wspomagają trawienie (cykoria), pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi(wyciąg z zielonej herbaty), wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca (ostrokrzew paragwajski) oraz wspierają krążenie krwi (owoce głogu). Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz utrzymaniu zdrowych kości i mięśni.

Syrop z lipy, bzu czarnego, wierzby i dziewanny wskazany do stosowania jako łagodny środek napotny w przypadku niewysokiej gorączki występującej w przebiegu przeziębienia. Jest pomocny w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 • Syrop stosuje się tradycyjnie jako lek wykrztuśny i rozkurczający górne drogi oddechowe
 • Zalecany pomocniczo w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych którym towarzyszy kaszel, uczucie duszności.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

MUFLUIL HIPERTONIC jest wyrobem medycznym w jednorazowych ampułkach, wskazanym w leczeniu chorób układu oddechowego charakteryzujących się nadmierną produkcją gęstej i lepkiej wydzieliny takich jak:

 • ostre zapalenie oskrzeli,
 • przewlekłe zapalenie oskrzeli i jego powikłania,
 • rozedma płuc,
 • mukowiscydoza,
 • rozstrzenie oskrzeli,
 • zapalenie zatok,
 • wysiękowe zapalenia ucha.

W skład suplementu diety Esseliv 600 wchodzą składniki pochodzenia roślinnego.

Produkt zawiera fosfolipidy sojowe (Phospholipidum essentiale) oraz wyciąg z ostryżu długiego (Curcuma longa), który hamuje gromadzenie tłuszczów w wątrobie i wspomaga ich trawienie. Wyciąg z ostryżu długiego wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby, w tym wydzielanie żółci, dzięki czemu optymalizuje procesy trawienne. Pomaga zachować wątrobę w dobrej kondycji i zdrowiu.

0,49 zł

Dolgit plaster rozgrzewający zawiera w składzie sproszkowane żelazo, które dzięki reakcji egzotermicznej na skutek utleniania uwalnia ciepło. Dolgit plaster rozgrzewający polecany jest w przypadku napiętych i obolałych partii (szyi, ramion, pleców), w bólach reumatycznych oraz nerwobólach. Plaster działa punktowo, wzmagając miejscowe krążenie krwi, zmniejsza uczucie bólu. Można go stosować samego lub w połączeniu z doustnymi lekami przeciwbólowymi.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
29,17 zł

Mediderm cream jest specjalnym kremem, emolientem, który przeznaczony jest dla osób chorych na łuszczycę, egzemę oraz atopowe zapalenie skóry. Krem może być stosowany od pierwszego miesiąca życia, ze względu na zminimalizowana ilość składników.

Maska regenerująca do skóry głowy i włosów

Ostatnie sztuki w magazynie

Pulmopect to lek w postaci syropu o smaku malinowym. Przeznaczony jest do objawowego leczenia suchego, nieproduktywnego kaszlu u dzieci powyżej drugiego roku życia i dorosłych.