.

Filtruj według

Active filters

Opis

Dicoflor 30 jest preparatem w postaci proszku do sporządzania zawiesiny doustnej lub do zastosowania bezpośrednio do jamy ustnej, zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Bez substancji konserwujących, barwników i wzmacniaczy smaku.

Opis

Dicoflor 30 jest preparatem w postaci kapsułek, zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Opis

Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego.
Dicoflor 60 jest preparatem w postaci kapsułek, zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Dicoflor 60 jest preparatem w postaci kapsułek, zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakteriiLactobacillus rhamnosus GG.

Opis

MULTILAC jest nowoczesnym synbiotykiem, który zawiera aż dziewięć specjalnie wyselekcjonowanych szczepów żywych kultur bakterii oraz składnik odżywczy - oligofruktozę. Zalecany jest przy antybiotykoterapii, biegunkach, zaparciach, a także jako środek wspomagający odporność czy zwiększonym ryzyku infekcji.

Opis

Enterol 250 (Saccharomyces boulardii) to lek przeciwbiegunkowy w postaci kapsułek.

Opis

Enterol 250 kapsułki, 20 szt. Lek przeciwbiegunkowy. 

Opis

Enterol 250 (Saccharomyces boulardii) to lek przeciwbiegunkowy w postaci proszku do sporządzania zawiesiny doustnej.

Opis

OSŁONKA Gastro jest suplementem diety - synbiotyk, zawierającym 5 miliardów bakterii kwasu mlekowego siedmiu specjalnie dobranych szczepów, a także fruktooligosacharydy (FOS).

Opis

Preparat prOVag przeznaczony jest dla kobiet i dziewcząt do stosowania w postępowaniu dietetycznym w celu przywrócenia równowagi mikroflory biologicznej i utrzymaniu prawidłowego pH pochwy. Poleca się go między innymi w okresie okłomenopauzalnym, w połogu, w trakcie i po menstruacji, kobietom uczęszczającym na basen.

Opis

SANPROBI® SUPER FORMUŁA jest wieloskładnikowym suplementem diety, który zawiera aż 7 specjalnie dobranych szczepów bakterii oraz dwa prebiotyki, ułatwiające namnażanie prawidłowej flory bakteryjnej.