.

Filtruj według

Active filters

Opis

Hemorol to czopki doodbytnicze stosowane tradycyjnie przeciw dolegliwościom towarzyszącym żylakom odbytu.

Opis

Posterisan w postaci czopków stosuje się w łagodzeniu świądu, sączenia i pieczenia w okolicy odbytu spowodowanymi hemoroidami. Preparat pobudza układ odpornościowy organizmu przez co wspomaga naturalną reakcję obronną na zakażenia.

Opis

Procto-Hemolan Control jest produktem stosowanym w leczeniu objawowym w przypadku nasilenia dolegliwości związanych z hemoroidami. Substancja czynna leku wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia mikrokrążenie, zmniejszając przepuszczalność naczyń krwionośnych i okołonaczyniowe stany zapalne.

Opis

Procto-Hemolan jest lekiem w postaci kremu przeznaczonym do stosowania doodbytniczego. Preparat działa miejscowo leczniczo i łagodząco na objawy spowodowane hemoroidami, tj. ból, pieczenie, swędzenie, napięcie skóry. Krem wzmacnia naczynia krwionośne, zmniejsza stan zapalny oraz, dzięki zawartości lidokainy, działa miejscowo znieczulająco. 

Opis

Procto-Hemolan jest lekiem w postaci czopków przeznaczonym do stosowania doodbytniczego. Preparat działa miejscowo łagodząco na objawy spowodowane hemoroidami, tj. ból, pieczenie, swędzenie, napięcie skóry, poprzez działanie przeciwzapalne.

Opis

Proktis-M w postaci czopków regeneruje błonę śluzową i przyspiesza gojenie ran w kanale odbytu i odbytnicy. Polecany jest jako środek wspomagający proces regeneracji po operacjach chirurgicznych i zabiegach, w chorobie hemoroidalnej, w stanach zapalnych odbytu i odbytnicy, w pęknięciach i szczelinach odbytu oraz w przetokach okołoodbytniczych.

Opis

Proktis-M Plus w postaci maści regeneruje błonę śluzową i przyspiesza gojenie ran w kanale odbytu i odbytnicy. Polecany jest jako środek wspomagający proces regeneracji po operacjach chirurgicznych i zabiegach, w chorobie hemoroidalnej, w stanach zapalnych odbytu i odbytnicy, w pęknięciach i szczelinach odbytu oraz w przetokach okołoodbytniczych.

Opis

Venoruton forte to preparat stosowany w łagodzeniu objawów przewlekłej niewydolności żylnej, takich jak: zmniejszenie obrzęków, zaburzenia czucia, mrowienie, bóle i skurcze mięśni, uczucie ciężkich, spuchniętych i bolących nóg. Lek stosowany jest również pomocniczo w leczeniu objawowym żylaków odbytu.

Opis

Aescint to preparat mający działanie przeciwobrzękowe i przeciwzaplane. Poprawia stan napięcia naczyń krwionośnych w związku z tym stosowany jest wspomagająco w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej, żylaków kończyn dolnych oraz hemoroidów. Aescin polecany jest także jako profilaktyka i leczenie krwiaków i obrzęków pooperacyjnych i pourazowych.

20,00 zł

Opis

 Aesculan to maść doodbytnicza, która łagodzi objawy choroby hemoroidalnej działając miejscowo znieczulająco, ściągająco i przeciwzapalnie.

Opis

Lek Diohespan max zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz działa ochronnie na naczynia. Zwiększa drenaż limfatyczny nasilając perystaltykę naczyń chłonnych i przepływ limfy. Lek działa na mikrokrążenie, zmniejszając przepuszczalność małych naczyń krwionośnych, okołonaczyniowe stany zapalne, zastój w mikrokrążeniu. Zmniejsza również podatność na pękanie małych naczyń krwionośnych.