.

Filtruj według

Active filters

Opis

Składniki wyrobu medycznego Herbapect junior o smaku bananowym powlekają błonę śluzową górnych dróg oddechowych ochronnym filmem, łagodząc kaszel. Dzięki swoim właściwościom wyrób zabezpiecza błonę śluzową przed szkodliwym wpływem czynników drażniących (takich jak suche i zimne powietrze), zmniejszając częstotliwość odruchu kaszlowego.

Opis

Herbapect Junior syrop dla dzieci łagodzi kaszel: zmniejsza częstotliwość kaszlu i ułatwia odkrztuszanie. Ponadto, dzięki właściwościom łagodzącym, wyrób wspomaga przywrócenie równowagi, podrażnionej kaszlem, błonie śluzowej gardła.

Natursept med kaszel lizaki łagodzi kaszel, ułatwia odksztuszanie, zmniejsza częstotkiwość kaszlu.

Opis

Syrop Islandzki jest preparatem naturalnego pochodzenia przeznaczonym do łagodzenia podrażnień śluzówki jamy ustnej i gardła, a także kaszlu pojawiającego się w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych. Produkt może być stosowany u osób dorosłych, dzieci powyżej 1. roku życia, a także u chorych na cukrzycę.

Opis

Syrop Fosidal zawiera fenspirydu chlorowodorek, który ma właściwości przeciwzapalne i rozkurczające oskrzela. Fosidal  stosuje się w leczeniu objawowym (kaszel i odkrztuszanie) w przebiegu chorób zapalnych oskrzeli i płuc.

Opis

Pulneo w postaci syropu jest lekiem zawierającym jako substancję czynną fenspiryd o właściwościach przeciwzapalnych i rozkurczających oskrzela. Polecany do objawowego leczenia kaszlu i odkrztuszania w przebiegu stanów zapalnych oskrzeli i płuc.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Pulneo w postaci kropli jest lekiem zawierającym jako substancję czynną fenspiryd o właściwościach przeciwzapalnych i rozkurczających oskrzela. Polecany do objawowego leczenia kaszlu i odkrztuszania w przebiegu stanów zapalnych oskrzeli i płuc.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Atussan jest syropem przeciwkaszlowym, stosowanym w leczeniu kaszlu różnego pochodzenia.

Zawiera substancję czynną butamiratu cytrynian, która:

  • zmniejsza częstotliwość kaszlu,
  • zmniejsza natężenie kaszlu,
  • rozkurcza mięśniówkę oskrzeli,
  • ułatwia oddychanie.

Opis

Drosetux syrop jest lekiem stosowanym wspomagająco w leczeniu suchego i drażniącego kaszlu.

Opis

Stodal jest syropem do stosowania w przypadku kaszlu różnego pochodzenia, towarzyszący infekcjom górnych dróg oddechowych.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Levopront to lek wskazany w objawowym leczeniu męczącego kaszlu suchego. Działa przeciwkaszlowo oraz wykazuje się działaniem przeciwalergicznym i znoszącym skurcz oskrzeli.