.

Filtruj według

Active filters

Opis

Preparat wspomagający leczenie stanów zapalnych gardła, spowodowanych przez infekcje bakteryjne i wirusowe.

Opis

Cholinex Junior Suplement diety w postaci pastylek do ssania o smaku malinowym dla dzieci od 4 roku życia. 

Pastylki Junior Cholinex suplement diety zostały stworzone w oparciu o specjalnie wyselekcjonowane składniki ziołowe, które działają:

  • nawilżająco
  • osłaniająco
  • tonizująco

na błony śluzowe gardła, krtani i jamy ustnej.

Opis

Aerozol do stosowania objawowego w celu łagodzenia dolegliwości bólowych związanych ze stanem zapalnym lub podrażnieniem w przebiegu stanów zapalnych jamy ustnej i gardła.

Gardimax medica nie zawiera cukru i może być stosowany u diabetyków.

Aerozol do stosowania w jamie ustnej.

Lek do stosowania objawowego w celu łagodzenia dolegliwości bólowych związanych ze stanem zapalnym lub podrażnieniem w przebiegu stanów zapalnych gardła i jamy ustnej.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Płyn do stosowania w jamie ustnej, stosowany miejscowo działa znieczulająco i odkażająco.

Opis

Tabletki na gardło dla dzieci o smaku truskawkowym

Chronią błonę śluzową jamy ustnej i gardła, szczególnie przy bólu gardła.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Junior-angin - tabletki na gardło o smaku truskawkowym.

Opis

Strepsils JUNIOR jest lekiem przeznaczonym dla osób dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia do stosowania w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła. Pastylki o smaku truskawkowym, bez cukru.

Opis

Natursept med gardło to lizaki łagodzące ból gardła oraz kaszel, ułatwiają odksztuszanie, zmniejszają częstotliwość kaszlu.

Opis

Quixx Grip-protect zastosowany w infekcjach wirusowych stabilizuje na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła nawilżającą powłokę ochronną, wspierając w ten sposób naturalna ochronę organizmu przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wirusy przeziębienia.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Tantum Verde to aerozol do stosowania w jamie ustnej i gardle. Preparat stosowany w  zapaleniu jamy ustnej i gardła z objawami takimi jak: ból, zaczerwienienie, obrzęk, a także w zakażeniach bakteryjnych i wirusowych, zapaleniu krtani, zapaleniu błon śluzowych po radioterapii, stanach po zabiegach operacyjnych w laryngologii i stomatologii oraz po intubacji.

Opis

Tantum Verde  to pastylki do ssania stosowane w  zapaleniu jamy ustnej i gardła z objawami takimi jak: ból, zaczerwienienie, obrzęk, a także w zakażeniach bakteryjnych i wirusowych, zapaleniu krtani, zapaleniu błon śluzowych po radioterapii, stanach po zabiegach operacyjnych w laryngologii i stomatologii oraz po intubacji.