.

Active filters

Opis

Tabletki powlekane Ascofer zawierają 200 mg żelaza(ll) glukonianu, co odpowiada 23,2 mg jonów żelaza(ll) i służą do uzupełniania niedoborów żelaza w organizmie związanych z utratą krwi, w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu na żelazo (u dzieci w czasie intensywnego wzrostu, w czasie ciąży karmienia piersią);

Opis:

Aspargin zawiera dobrze przyswajalną mieszaninę soli magnezowej i potasowej kwasu asparaginowego

. Lek wskazany jest m.in:

  • przy niemiarowościach i nadpobudliwości serca
  • profilaktycznie w chorobie niedokrwiennej serca, przy zagrożeniu zawałem;
  • jako lek przeciwdziałający niepożądanym skutkom długotrwałego stosowania glikozydów nasercowych i leków moczopędnych (tiazydów, furosemidu)

Opis

Suplement diety uzupełniający codzienną dietę w magnez i potas z dodatkiem asparaginianu.

Opis

Kwas acetylosalicylowy, substancja czynna zawarta w preparacie Aspirin Protect 100, długotrwale hamuje agregację płytek krwi, która odgrywa istotną rolę w procesie powstawania zakrzepu. W większych dawkach wykazuje także działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Preparat stosowany w celu hamowania agregacji płytek krwi jako preparat zapobiegający zawałom serca i zatorom. 

Opis

Suplement diety zawierający składniki wspomagające przy występowaniu skurczów mięśni, dla wspomagania pracy mięśni, w tym pracy mięśnia sercowego, w stanach zmęczenia i znużenia.

Opis

Cardiamid z kofeiną krople - suplement diety zawierający kofeinę, witaminę B6 oraz naturalne wyciągi roślinne z owoców głogu, korzenia żeń-szenia i nasion guarany.

Kofeina pomaga w zmniejszeniu zmęczenia psychicznego i poprawie koncentracji. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymywania prawidłowych funkcji psychologicznych.

Opis

CARDIAMID Z KOFEINA suplement diety zawiera kofeinę, magnez i witamine B6, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Opis

Lek Cardiol C jest to kompozycja nalewek z liścia konwalii, owocu i kwiatostanu głogu oraz korzenia kozłka, wyciągu płynnego z orzeszków kola z dodatkiem kofeiny, tradycyjnie stosowana w stanach łatwego męczenia się. Wspomagająco w początkowym okresie upośledzonej wydolności serca.

Acard 150 mg - produkt leczniczy zawierający kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się płytek krwi.

Opis

Cyclovena - suplement diety z naturalnymi składnikami wspierający krążenie żylne i pomagający zmniejszyć obrzęk.  

Stosowanie przynosi ulgę ciężkim i zmęczonym nogom.

Opis

DETRAMAX Suplement diety zawierający starannie dobrane składniki które:

  • Wspierają mikrokrążenie żylne.
  • Wspomagają zmniejszenie uczucia ciężkich nóg.
  • Wspomagają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Opis

Tabletki powlekane DIH MAX COMFORT zawierają diosminę, która zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz działa ochronnie na naczynia.