.

Filtruj według

Active filters

Opis

Połączenie wysokiej jakości oleju rybiego z olejem z ogórecznika.

  • Źródło kwasów z rodziny Omega-3 i Omega-6
  • Wpływa na zdolność uczenia się i koncentrację

Opis

Kliniczne działanie preparatu Ginkofar forte polega na: usprawnieniu przepływu mózgowego oraz obwodowego w kończynach dolnych, ochronie komórek przed niedotlenieniem, hamowaniu agregacji płytek krwi i zwiększeniu płynności krwi.

Opis

NaturKaps LECYTYNA 1200 mg FORTE jest suplementem diety, który polecany jest jako uzupełnienie diety w lecytynę. Szczególnie ważne to jest dla osób narażonych na stres, uczących się, przemęczonym z osłabioną koncentracją, a także dla osób obciążonych zwiększonym wysiłkiem umysłowym.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Szafraceum jest suplementem diety wspomagającym prawidłową pracę układu nerwowego. Preparat pomaga utrzymać pozytywny nastrój i równowagę emocjonalną, korzystnie działa w sytuacjach stresowych.

Opis

Gold Lecytyna 1200 jest suplementem diety, który zawiera lecytynę sojową. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, obciążonych wysiłkiem fizycznym i umysłowym, narażonych na ciągły stres, uczących się, a także dla osób w wieku podeszłym, dążących do utrzymania prawidłowych zdolności intelektualnych, takich jak: koncentracja, sprawność myślenia oraz kojarzenia.

Cardiamid z kofeiną krople - suplement diety zawierający kofeinę, witaminę B6 oraz naturalne wyciągi roślinne z owoców głogu, korzenia żeń-szenia i nasion guarany. Kofeina pomaga w zmniejszeniu zmęczenia psychicznego i poprawie koncentracji. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymywania prawidłowych funkcji psychologicznych.

Opis

CARDIAMID Z KOFEINA suplement diety zawiera kofeinę, magnez i witamine B6, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Opis

Lek Ginkofar Intense zawiera kwantyfikowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Vita Buerlecithin to preparat wzmacniający w płynie, który zawiera naturalną lecytynę oraz witaminy. Polecany między innymi w sytuacjach osłabienia pamięci i koncentracji, stanach stresowych, nadpobudliwości nerwowej i bezsenności, stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego, pomocniczo w dolegliwościach sercowych na tle nerwowym oraz u osób w podeszłym wieku.

Opis

Omega 3-6-9 jest suplementem diety, który zawiera odpowiednio skomponowane połączenie nienasyconych kwasów tłuszczowych, które są odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie serca, a także przyczyniają się do zachowania sprawności umysłu i prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku jak najdłużej.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Citrotop jako główny składnik zawiera  CDP-cholinę (cytydylo-5'difosfocholina), której metabolity odgrywają ważną rolę w czasie syntezy i odbudowy błon komórek nerwowych. Preparat wspiera prawidłowe funkcjonowanie mózgu.

Opis

Prewenit Balance T to suplement diety, pomagający w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych oraz zmniejszający uczucie zmęczenia i znużenia.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie