.

Filtruj według

Active filters

Opis

Opis

Suplement diety Climea forte zawiera izoflawony sojowe wzbogacone o len, który pomaga kontrolować wagę ciała i wyciąg z szyszek chmielu, dzięki którym łagodzi objawy menopauzy.Dodatkowo suplement diety Climea forte zawiera wapń i witaminę D3 pomagające zachować zdrowe kości, a także witaminę B6 przyczyniającą się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia w okresie klimakterium.

Opis

Suplement diety Doppelherz Aktiv Aktiv-Meno dla kobiet z objawami menopauzy i po menapauzie. Preparat jest szczególnie zalecany dla kobiet, u których występują objawy takie jak: uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, problemy z koncentracją, bezsenność, drażliwość lub przygnębienie, gwałtowne bicie serca. Dodatkowo wapń i witamina D wzmacniają układ kostny po okresie menopauzy.

Opis

Globulki dopochwowe wspomagające gojenie się ran po porodzie, zabiegach ginekologicznych, dystrofii spowodowanej chemioterapią lub naświetlaniem jonizującym oraz w przypadku suchości pochwy, wywołanej również niedoborem estrogenów.

Opis

Menopauzin firmy Olimp jest suplementem diety w formie tabletek powlekanych, który zawiera kompozycję składników roślinnych - izoflawonów sojowych oraz chmielu łagodzącego efekty towarzyszące menopauzie, takie jak: na przykład uderzenia gorąca czy zwiększona drażliwość.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Preparat prOVag przeznaczony jest dla kobiet i dziewcząt do stosowania w postępowaniu dietetycznym w celu przywrócenia równowagi mikroflory biologicznej i utrzymaniu prawidłowego pH pochwy. Poleca się go między innymi w okresie okłomenopauzalnym, w połogu, w trakcie i po menstruacji, kobietom uczęszczającym na basen.

Opis

Remifemin jest lekiem zawierającym w swoim składzie wyciąg z kłącza pluskwicy groniastej. Lek stosowany jest do łagodzenia dolegliwości okresu przekwitania takich jak: uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, zaburzenia snu, uczucie wzmożonego napięcia nerwowego i niepokoju.

Opis

Soyfem Forte jest lekiem polecanym do stosowania łagodzenia objawów związanych z okresem menopauzy, takich jak: uderzenia gorąca, nadmierna potliwość, zaburzenia snu, uczucie napięcia nerwowego i niepokoju.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Soyfem jest lekiem polecanym do stosowania łagodzenia objawów związanych z okresem menopauzy, takich jak: uderzenia gorąca, nadmierna potliwość, zaburzenia snu, uczucie napięcia nerwowego i niepokoju.

Opis

Mucovagin to globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym, które przywracają optymalne nawilżenie i wspomagają regenerację błony śluzowej pochwy.

Opis

Femitonina jest suplementem diety zawierającym składniki łagodzące objawy menopauzy.