.

Filtruj według

Active filters

Opis

Olfen Patch jest lekiem stosowanym miejscowo, w postaci plastrów, do łagodzenia bólu spowodowanego urazem.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Pyralgina Termo Hot jest plastrem silnie rozgrzewającym, który naturalnie i skutecznie rozluźnia głębokie partie mięśni łagodząc dolegliwości bólowe w obrębie pleców, ramion, krzyża, szyi, ścięgien, a także w przypadku bólu reumatycznego.

Opis

Olfen Patch 2 plastry lecznicze - każdy plaster leczniczy zawiera 140 mg diklofenaku sodowego.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Itami to lek w postaci plastra leczniczego do krótkotrwałego stosowania u osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 16 lat. Plaser stosuje się miejscowo w objawowym leczeniu bólu towarzyszącego nadwyrężeniom, zwichnięciom, stłuczeniom.

HotPlast, plaster rozgrzewający

  • Wyrób medyczny,
  • Plaster zawiera wyciągi roślinne doceniane i powszechnie stosowane już w medycynie ludowej. Czarci pazur i arnika słyną od lat m.in. z właściwości rozgrzewających. Ciepło powstające w wyniku aplikacji plastra na wilgotną skórę powoduje miejscowe usprawnienie krążenia krwi, dzięki czemu mięśnie ulegają rozluźnieniu, a ból ustaje.

Nurofen Mięśnie i Stawy to lek w postaci plastrów leczniczych, które nieprzerwanie przez 24 godziny od aplikacji dostarczają ibuprofen w miejscu bólu. Plastry Nurofen Mięśnie i Stawy są elastyczne, dzięki czemu łatwo dopasowują się do ruchomych powierzchni ciała i nie krępują ruchów. Nurofen Mięśnie i Stawy stosuje się przy krótkotrwałym, objawowym leczeniu bólu związanego z naciągnięciem mięśni czy zwichnięciem w wyniku łagodnych urazów w okolicach stawów rąk lub nóg. Produkt leczniczy jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 16 lat.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Nurofen Mięśnie i Stawy to produkt leczniczy w postaci plastrów leczniczych, które nieprzerwanie przez 24 godziny od aplikacji dostarczają ibuprofen w miejscu bólu. Plastry Nurofen Mięśnie i Stawy są elastyczne, dzięki czemu łatwo dopasowują się do ruchomych powierzchni ciała i nie krępują ruchów. Nurofen Mięśnie i Stawy stosuje się przy krótkotrwałym, objawowym leczeniu bólu związanego z naciągnięciem mięśni czy zwichnięciem w wyniku łagodnych urazów w okolicach stawów rąk lub nóg. Produkt leczniczy jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 16 lat.

Rozgrzewający plaster samoprzylepny o działaniu rozluźniającym oraz łagodzącym bóle mięśni i stawów.

Zawiera wyciągi roślinne doceniane i powszechnie stosowane już w starożytności i medycynie ludowej: czarci pazur, arnikę górską, korę wierzby białej oraz kadzidłowiec indyjski.

Plaster intensywnie rozgrzewa, ale nie powoduje poparzeń.