.

Filtruj według

Active filters

Opis

Tabletki powlekane Ascofer zawierają 200 mg żelaza(ll) glukonianu, co odpowiada 23,2 mg jonów żelaza(ll) i służą do uzupełniania niedoborów żelaza w organizmie związanych z utratą krwi, w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu na żelazo (u dzieci w czasie intensywnego wzrostu, w czasie ciąży karmienia piersią);

Opis:

Aspargin zawiera dobrze przyswajalną mieszaninę soli magnezowej i potasowej kwasu asparaginowego

. Lek wskazany jest m.in:

  • przy niemiarowościach i nadpobudliwości serca
  • profilaktycznie w chorobie niedokrwiennej serca, przy zagrożeniu zawałem;
  • jako lek przeciwdziałający niepożądanym skutkom długotrwałego stosowania glikozydów nasercowych i leków moczopędnych (tiazydów, furosemidu)

Opis

Suplement diety zawierający zestaw witamin i minerałów wzbogacony o ekstrakt z żurawiny skomponowany specjalnie dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

Opis

Źródłem folianów w preparacie Femibion jest kwas foliowy i L-metylofolian wapnia (Metafolin*).

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Femibion Natal 2 PLUS Suplement diety zawierający zestaw witamin oraz DHA uzupełniający dietę kobiety w okresie od 13. tygodnia ciąży aż po okres karmienia piersią.

Opis

Kwas foliowy, substancja czynna leku Folik, jest witaminą z grupy B.

Opis

Vita-min plus Mama jest suplementem diety firmy Olimp. Posiada kompleksową kompozycję witamin i wysoko przyswajalnych składników mineralnych w postaci chelatów, które uzupełniają zwiększone zapotrzebowanie na mikroskładniki pokarmowe podczas ciąży oraz  w okresie laktacji. Formuła została dodatkowo wzbogacona  ekstraktem z żurawiny wspomagającej zdrową pracę układu moczowego.

Opis

Prenatal Classic jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego, który zawiera specjalnie dobrane składniki odżywcze przeznaczone od 13. tygodnia ciąży do końca karmienia piersią.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Omegamed Optima to suplement diety, który zawiera ważne dla rozwoju płodu kwasy DHA oraz zestaw witamin niezbędny dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Szelazo+ SR jest suplementem diety uzupełniającym codzienną dietę w żelazo. Preparat  wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krwiotwórczego - prawidłowa produkcja czerwonych krwinek i hemoglobiny, co zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Opis

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w celu wspomagania laktacji.

Opis:

Uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie; dla kobiet w pierwszym trymestrze ciąży.