.

Filtruj według

Active filters

Opis

CALPEROS 1000 zawiera węglan wapnia, który jest dla organizmu źródłem wapnia zjonizowanego. 

Wskazany w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń: okres intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży oraz w przebiegu ciąży i podczas laktacji.

Opis

Suplement diety wieloskładnikowy zawiera: wapń, witaminę D3, witaminę K1, miedź, cynk i L-lizynę.

Zaleca się stosowanie suplementu diety Calcium osteo D3+ przez: kobiety w okresie okołomenopauzalnym, osoby o ograniczonej aktywności fizycznej oraz po długotrwałym unieruchomieniu,  osobom stosującym niewłaściwą dietę.

Opis

CALPEROS 1000 zawiera węglan wapnia, który jest dla organizmu źródłem wapnia zjonizowanego. Wskazany w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń: okres intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży oraz w przebiegu ciąży i podczas laktacji.

Opis

Preparat CALPEROS zawierający węglan wapnia, który dla organizmu jest źródłem wapnia zjonizowanego. Wskazany w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń: okres intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży oraz w przebiegu ciąży i podczas laktacji.

Opis

Preparat CALPEROS zawiera węglan wapnia, który dla organizmu źródłem wapnia zjonizowanego. Wskazany w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń: okres intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży oraz w przebiegu ciąży i podczas laktacji.

Opis

ARTRESAN OPTIMA to suplement diety zawierający: unikalną formułę MEDIflex, glukozaminę 1500 mg w dziennej porcji oraz zestaw witamin i składników mineralnych. Zalecany w okresie zmian fizjologicznych związanych z wiekiem (zaleca się suplementację codziennej diety preparatem już od 45. roku życia), osobom narażonym na sztywność stawów,, przy znacznym obciążeniu stawów.

Opis:

Biovital Zdrowie suplement diety wspomaga kondycję organizmu niezależnie od wieku. Preparat polecany jest dla osób zmęczonych, narażonych na duży wysiłek.


Suplement diety Biovital Zdrowie wspomaga pracę serca, zwiększając dopływ tlenu oraz poprawiając krążenie.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Suplement diety zawierający składniki wspomagające widzenie i ostrość wzroku. Preparat polecany dla osób: odczuwających zmęczenie oczu pracą przy komputerze, spędzających wiele godzin na czytaniu lub oglądaniu TV, prowadzących pojazdy po zmroku, przebywających w zadymionych pomieszczeniach, narażonych na intensywne światło słoneczne, dla osób starszych.

KALCIKINON™ - środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania w osteoporozie, osteomalacji, przy złamaniach kości oraz w okresie intensywnego wzrostu.

Opis

Lutezan Premium jest suplementem diety zawierającym specjalnie dobraną kompozycję oleju rybiego, wyciągów roślinnych - takich jak ekstrakt z owoców aronii czarnej oraz ekstrakty z kwiatów aksamitki wzniesionej, w tym luteina i zeaksantyna, witamin oraz minerałów, które są ważne dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Zawartość cynku działa wspomagająco na wzrok.

Opis

MACULOFT jest suplementem diety, który  zawiera odpowiednio skomponowane składniki takie jak: luteina, zeaksantyna, kwasy omega 3, witamina D3, witaminy z grapy B, antyoksydanty oraz minerały: cynk oraz selen. Preparat przeznaczony jest dla osób, które chcę wspomóc prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku.