.

Filtruj według

Active filters

Opis:

Suplement diety Belissa intense 40+ zawiera kolagen, koenzym Q10 oraz L-cysteinę i L-metioninę. Witamina C pomaga w produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry. Dodatkowo zawarte w preparacie wyciąg ze skrzypu polnego, biotyna, cynk, ryboflawina i niacyna pomagają zachować zdrową skórę i wzmocnić paznokcie. Wzbogacony wyciągiem z alg Ascophyllum nodosum. 

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

BIOTEBAL Lek należący zawierający biotynę - witaminę rozpuszczalną w wodzie, zaliczaną do grupy witamin B. 

Biotyna wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci, poprawiając ich stan.

Opis

Suplement diety o wysokiej zawartości cynku oraz witaminy A.

Kapsułki żelatynowe twarde żólto-transparentne o przedłużonym uwalnianiu - zawierają mikropełetki uwalniające w przedłużony sposób (SR) chelatowany cynk i witaminę A.

Opis

Składniki preparatu wzmacniają strukturę włosów i paznokci, poprawiają odżywienie cebulek włosa oraz zapobiegają przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu włosów. Preparat zalecany również przy łamliwości paznokci, przy suchej lub przetłuszczającej się cerze.

Opis

Bio Silica firmy Olimp jest bogatą kompozycją ekstraktów ziołowych - skrzypu polnego i pokrzywy, aminokwasów siarkowych (L-metionina, cystyna), hydrolizatów kolagenowych wzbogacona oraz zestawu witamin takich jak między innymi: witamina A, C, E, ryboflawina, biotyna, a także minerałów (cynk i miedź). Preparat przeznaczony jest dla osób chcących poprawić wygląd skóry, włosów i paznokci.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Skrzypovita 1x dziennie to specjalnie dobrane i wzajemnie się uzupełniające składniki, które wpływają na zdrowe włosy, mocne paznokcie , a także wspomagają zachowanie zdrowej i pięknie wyglądającej skóry.

Opis

Skrzypovita 40+ to specjalnie dobrane i wzajemnie się uzupełniające składniki, które wpływają na zdrowe włosy, mocne paznokcie , a także wspomagają zachowanie zdrowej i pięknie wyglądającej skóry u kobiet dojrzałych.

Opis

VITAPIL® to suplement diety zawierający witaminy i składniki mineralne polecane szczególnie w problemach związanych z kondycją włosów objawiających się między innymi nadmiernym wypadaniem włosów, osłabieniem struktury włosów (np. rozdwajanie się końcówek), zwiększoną łamliwością i kruchością włosów, a także zaburzoną gospodarką hydro-lipidową skóry głowy i włosów.

Opis

Bio-Silica MAX Suplement diety będący maksymalnym wsparciem dla włosów, skóry i paznokci.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Chela-Cynk to suplement diety zawierający najlepiej przyswajalną formę cynku w postaci najwyższej jakości diglicynianu cynku Albion (chelat aminokwasowy).

Opis

Oeparol to suplement diety, który zawiera olej z nasion wiesiołka dziwnego (Oenothera paradoxa), którego składnikiem są biologicznie aktywne kwasy tłuszczowe Omega-6: linolowy i gamma-linolenowy. Kwasy te zaliczane są do grupy Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT) pozytywnie wpływających na nasz organizm.

Opis

BIOTEBAL Lek należący do grupy preparatów witaminowych. Wchodząca w jego skład biotyna jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, zaliczaną do grupy witamin B.