.

Active filters

Opis

CALPEROS 1000 zawiera węglan wapnia, który jest dla organizmu źródłem wapnia zjonizowanego. 

Wskazany w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń: okres intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży oraz w przebiegu ciąży i podczas laktacji.

Opis

Suplement diety wieloskładnikowy zawiera: wapń, witaminę D3, witaminę K1, miedź, cynk i L-lizynę.

Zaleca się stosowanie suplementu diety Calcium osteo D3+ przez: kobiety w okresie okołomenopauzalnym, osoby o ograniczonej aktywności fizycznej oraz po długotrwałym unieruchomieniu,  osobom stosującym niewłaściwą dietę.

Opis

CALPEROS 1000 zawiera węglan wapnia, który jest dla organizmu źródłem wapnia zjonizowanego. Wskazany w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń: okres intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży oraz w przebiegu ciąży i podczas laktacji.

Opis

Preparat CALPEROS zawierający węglan wapnia, który dla organizmu jest źródłem wapnia zjonizowanego. Wskazany w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń: okres intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży oraz w przebiegu ciąży i podczas laktacji.

Opis

Preparat CALPEROS zawiera węglan wapnia, który dla organizmu źródłem wapnia zjonizowanego. Wskazany w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń: okres intensywnego wzrostu u dzieci i młodzieży oraz w przebiegu ciąży i podczas laktacji.

16,85 zł

Opis

Revitanerw jest suplementem diety zawierającym specjalnie wyselekcjonowane składniki przyczyniające się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Opis

Tabletki powlekane Ascofer zawierają 200 mg żelaza(ll) glukonianu, co odpowiada 23,2 mg jonów żelaza(ll) i służą do uzupełniania niedoborów żelaza w organizmie związanych z utratą krwi, w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu na żelazo (u dzieci w czasie intensywnego wzrostu, w czasie ciąży karmienia piersią);

Opis

Suplement diety szczególnie polecany: w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C i wapń. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i odpornościowego.

Opis:

Aspargin zawiera dobrze przyswajalną mieszaninę soli magnezowej i potasowej kwasu asparaginowego

. Lek wskazany jest m.in:

  • przy niemiarowościach i nadpobudliwości serca
  • profilaktycznie w chorobie niedokrwiennej serca, przy zagrożeniu zawałem;
  • jako lek przeciwdziałający niepożądanym skutkom długotrwałego stosowania glikozydów nasercowych i leków moczopędnych (tiazydów, furosemidu)

Opis

Axobrex Plus jest suplementem diety przeznaczonym dla osób dorosłych chcących wspomagać funkcjonowanie wzroku oraz utrzymać funkcje poznawcze na prawidłowym poziomie.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Suplement diety zawierający składniki wspomagające przy występowaniu skurczów mięśni, dla wspomagania pracy mięśni, w tym pracy mięśnia sercowego, w stanach zmęczenia i znużenia.