.

Filtruj według

Active filters

Opis

Suplement diety zawierający zestaw witamin i minerałów wzbogacony o ekstrakt z żurawiny skomponowany specjalnie dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

Opis

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w celu wspomagania laktacji.

Opis

Femibion Natal 2 PLUS Suplement diety zawierający zestaw witamin oraz DHA uzupełniający dietę kobiety w okresie od 13. tygodnia ciąży aż po okres karmienia piersią.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Kwas foliowy, substancja czynna leku Folik, jest witaminą z grupy B.

Opis

Lactosan fix to mieszanka ziołowa do zaparzania, w saszetkach.

Mieszanka ta, swoje wyjątkowe działanie zawdzięcza specjalnie dobranej kompozycji elementów roślinnych, które wspomagają proces wytwarzania mleka u kobiet karmiących piersią oraz mają korzystny wpływa na procesy trawienne – pomagają usunąć wzdęcia oraz uczucie pełności.

Opis

Prenatal Classic jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego, który zawiera specjalnie dobrane składniki odżywcze przeznaczone od 13. tygodnia ciąży do końca karmienia piersią.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Omegamed Optima to suplement diety, który zawiera ważne dla rozwoju płodu kwasy DHA oraz zestaw witamin niezbędny dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis:

Uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie; dla kobiet w pierwszym trymestrze ciąży.

Opis

Prenatal® DUO to preparat zawierający cholinę, DHA (kwas dokozaheksaenowy),  a także kompleks niezbędnych składników dobranych pod względem korzystnego wpływu na matkę i dziecko.

Opis

PregnaPLUS jest suplementem diety przeznaczonym dla kobiet planujących ciążę, w ciąży i karmiących piersią, zawierającym kwasy DHA, żelazo, kwas foliowy, jod i witaminę D.