.

Filtruj według

Active filters

Opis

BOBOTIC FORTE Krople doustne o zapachu malinowym. 

Wyrób medyczny Bobotic Forte przeznaczony jest do stosowania u niemowląt od 28 dnia życia i dzieci do 12 lat w celu łagodzenia objawów, takich, jak kolka, wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie, niestrawność, związanych z nagromadzeniem gazu w obrębie przewodu pokarmowego.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Dicoflor 30 jest preparatem w postaci proszku do sporządzania zawiesiny doustnej lub do zastosowania bezpośrednio do jamy ustnej, zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Bez substancji konserwujących, barwników i wzmacniaczy smaku.

Opis

Dicoflor 30 jest preparatem w postaci kapsułek, zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Opis

Dicoflor 30 jest preparatem w postaci kapsułek, zawierającym liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Opis

Dicoflor jest preparatem w postaci kropli zawierającym liofilizowane żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Opis

Espumisan 100 mg/ml stosuje się w leczeniu objawowym wzdęć u wszystkich grup wiekowych.

Zmniejsza on napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu, zawartych w masach pokarmowych i w śluzie przewodu pokarmowego, powodując ich pękanie. Dzięki temu uwolnione w ten sposób gazy mogą być wchłaniane przez ścianę jelita lub usuwane z przewodu pokarmowego w wyniku ruchów perystaltycznych jelit.

Opis

Espumisan zawiera substancję czynna symetykon. który jest środkiem stosowanym w zaburzeniach przewodu pokarmowego, zmniejszającym pienienie treści przewodu pokarmowego oraz stosowanym pomocniczo w badaniach diagnostycznych.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi. 

Stosowany wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci przebiegających z gorączką lub bez gorączki, występujących w przebiegu np. ząbkowania, kolki niemowlęcej lub przeziębienia.

Opis

Lek ma za zadanie przywrócić naturalną florę bakteryjną przewodu pokarmowego w sytuacjach, w których doszło do jej zniszczenia (np. przez antybiotyki) lub zakłócenia rozwoju przez inne bakterie (np. zatrucie pokarmowe).

Lacidofil polecany jest przy nawracającym rzekomobłoniastym zapaleniu okrężnicy, a także przy zapobieganiu biegunce podróżnych oraz leczeniu antybiotykami.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Preparat o działaniu mechanicznym wskazany w leczeniu refluksu żołądkowego u noworodków i dzieci. Zmniejsza objawy związane z refluksem takie jak: cofanie się treści pokarmowej, kaszel, zgaga, zapalenie przełyku, zaburzenia mowy, zapalenie nosogardzieli, a także wszystkie zaburzenia, których przyczyną główną lub uboczną jest refluks żołądkowy.

Opis

Smecta jest lekiem o działaniu przeciwbiegunkowym, wskazanym do leczenia ostrej i przewlekłej biegunki, zwłaszcza u dzieci, a także jako leczenie objawowe bólów związanych ze stanami zapalnymi przełyku, żołądka, okrężnicy i dwunastnicy.