.

Filtruj według

Active filters

Opis

Hydrominum suplement diety zawiera składniki wspomagające naturalną eliminację wody z organizmu wraz z zawartymi w niej zbędnymi produktami przemiany materii (toksynami), wpływając korzystnie na proces redukcji i kontroli masy dała. Dodatkowo ułatwiają zwalczanie cellulitu, wspierają oczyszczenie i naturalną detoksykację organizmu.

Opis

Therm Line fast firmy Olimp jest suplementem diety dla osób dążących do szybkiej redukcji wagi ciała oraz  odczuwających problem z zatrzymywaniem wody w organizmie.

Opis

Sylimarol Detox jest suplementem diety zawierającym 4 ziołowe specjalnie dobrane składniki - ziele skrzypu, liść pokrzywy, wyciąg z owoców ortopestu plamistego i liści brzozy. Preparat ma działanie odtruwające na organizm, jednocześnie poprawiając przemianę materii i działając ochronnie na komórki wątroby.

Opis

Pokrzywa w saszetkach do zaparzania to preparat stosowany w leczeniu pomocniczym dolegliwości reumatoidalnych, stanów zapalnych dróg moczowych, profilaktyce i leczeniu piasku nerkowego. Ponadto napar stosuje się w niedokrwistości, zaburzeniach krzepliwości krwi, cukrzycy i chorobach skóry oraz jako środek ogólnie wzmacniający.

Therm Line forte - suplement diety w kapsułkach zawierający opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Chrom Activ firmy OLIMP jest suplementem diety zawierającym 200 mcg chromu w jednej tabletce. Pierwiastek ten uczestniczy w metabolizmie węglowodanów oraz tłuszczy a także bierze udział w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Przeznaczony jest dla osób otyłych i z nadwagą, odchudzających się a także dla tych, u których występuje wzmożony apetyt na słodycze.

Bisacodyl VP to produkt  leczniczy w postaci tabletek dojelitowych działających przeczyszczająco i wiatropędnie.

Colon C - suplement diety w proszku, zawierający składniki wspomagające utrzymanie zdrowych jelit. Preparat przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 go roku życia.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Len mielony uzyskany w procesie odtłuszczania jest doskonałym składnikiem codziennej zbilansowanej diety. Nasiona lnu wykazują korzystny wpływ na funkcjonowanie układu trawiennego, wspierają prawidłową perystaltykę jelit, a także ułatwiają prawidłowe wypróżnianie.

Therm Line® forte – suplement diety w kapsułkach zawierający opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i nasion guarany – Sinetrol oraz zaawansowany kompleks – Thermo Blend