.

Filtruj według

Active filters

11,90 zł

Opis

Stosowany w stanach zapalnych dziąseł przy ząbkowaniu oraz przy wyrzynaniu się zębów mądrości, w stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i dziąseł.

Opis

Camilia łagodzi najczęstsze objawy ząbkowania u niemowląt (ból, stany zapalne, biegunki). 
Aplikacja bez konieczności dotykania bolącego dziąsła.

14,99 zł

Opis

Dentinox N Żel do stosowania na dziąsła. Do stosowania przy bolesnym ząbkowaniu i w stanach zapalnych dziąseł.

Opis

Dentosept A Mini Spray o smaku malinowym - ulga na afty, pleśniawki i bolesne ząbkowanie. Preparat jest polecany, gdy właściwa higiena jamy ustnej odgrywa znaczącą rolę w utrzymaniu błony śluzowej w odpowiedniej kondycji, np. w przypadku podrażnień spowodowanych: aftami, pleśniawkami, bolesnym ząbkowaniem, noszeniem aparatów ortodontycznych oraz innymi dolegliwościami.

Opis

Homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi. 

Stosowany wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci przebiegających z gorączką lub bez gorączki, występujących w przebiegu np. ząbkowania, kolki niemowlęcej lub przeziębienia.

Opis

Pedicetamol jest lekiem w postaci zawiesiny doustnej o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym przeznaczonym do stosowania u niemowląt i dzieci.

Bobolen żel na ząbkowanie, 10 g

  • Wyrób medyczny.
  • Dla niemowląt od 4. miesiąca życia.
  • Łagodzi dolegliwości bólowe związane z ząbkowaniem u niemowląt oraz u osób dorosłych przy wyrzynaniu tzw. zębów mądrości. Żel zawiera naturalne środki przeciwbólowe i łagodzące stan zapalny.
  • Bez cukru, alkoholu i chemicznych środków znieczulających.