.

Filtruj według

Active filters

Opis

Lek Clotrimazolum Hasco ma postać kremu do stosowania na skórę. 

Lek zawiera substancję czynną klotrymazol o miejscowym działaniu przeciwgrzybiczym. Lek hamuje rozwój większości grzybów powodujących zakażenia skóry u ludzi.

Opis

Daktarin zawiera mikonazol, który łączy działanie przeciwgrzybicze przeciw dermatofitom i drożdżakom z działaniem przeciwbakteryjnym przeciwko bakteriom Gram-dodatnim.

Opis

Daktarin zawiera Mikonazol który łączy działanie przeciwgrzybicze przeciw dermatofitom i drożdżakom z działaniem przeciwbakteryjnym przeciwko bakteriom Gram-dodatnim.

Opis

Scholl Fungal Nail Treatment to preparat do leczenia grzybicy paznokci. Składniki preparatu zabijają 99,9% grzybów powodujących grzybicę paznokci. Produkt zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji i nawrotom zakażenia.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Steper jest preparatem przeciwgrzybiczym w postaci kremu do stóp i paznokci, który skutecznie chroni przed grzybicą, a także zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu towarzyszącego nadmiernej potliwości stóp. Preparat przeznaczony jest szczególnie dla osób aktywnie uprawiających sport, bądź osób często korzystających z miejsc publicznych takich jak basen, siłownia.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Terbinafina Ziaja jest lekiem w postaci kremem do stosowania na skórę, który wykazuje miejscowe działanie przeciwgrzybicze.

Opis

Tersilat jest lekiem w postaci aerozolu do stosowania na skórę, który wykazuje miejscowe działanie przeciwgrzybicze.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Pirolam jest lekiem przeciwgrzybiczym w postaci lakieru do stosowania miejscowego na paznokcie.

Pirolam jest lekiem przeciwgrzybiczym przeznaczonym do stosowania miejscowego na skórę.

22,93 zł

Opis

Gynoxin Optima to produkt leczniczy stosowany w grzybiczych infekcjach pochwy oraz sromu.