.

Filtruj według

Active filters

Opis

Resource 2.0 Fiber o smaku kawowym jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny, wysokobiałkowy z dodatkiem błonnika, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze organizmu. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym

Opis

Resource 2.0 Fiber o smaku owoców leśnych jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny, wysokobiałkowy z dodatkiem błonnika, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym

Opis

Resource 2.0 o smaku morelowym jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Opis

Resource 2.0 o smaku waniliowym jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Opis

Resource 2.0 o smaku ananasa i mango jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Resource 2.0 o smaku czekolady i mięty jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Resource Protein o smaku czekoladowym jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Resource Diabet Plus o smaku truskawkowym jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego dla osób z cukrzycą. Jest to produkt wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Resource Protein o smaku morelowym to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, stanowiący kompletną pod względem odżywczym doustną dietę wysokobiałkową. 

Opis

Resource Protein o smaku owoców leśnych to kompletna pod względem odżywczymwysokobiałkowa dieta w płynie. Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, do postępowania dietetycznego w stanach niedożywienia i/lub w przypadku ryzyka niedożywienia, któremu może towarzyszyć zwiększone zapotrzebowanie na białko, związanego z chorobą.

Resource Protein, płyn o smaku truskawkowym, 4 x 200 ml.

  • Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.
  • Dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.
  • Resource Protein to kompletna pod względem odżywczym doustna dieta wysokobiałkowa. Zalecany jest dla osób niedożywionych, z ryzykiem niedożywienia oraz w okresie zwiększonego zapotrzebowania na białko związanego z chorobą, np. w okresie okołooperacyjnym, w okresie rekonwalescencji, przy chorobach nowotworowych lub dla osób w podeszłym wieku. Może być stosowany jako uzupełnienie jadłospisu w białko i energię, lub stosowany jako jedyne źródło pożywienia - na zalecenie i pod kontrolą lekarza.

Resource Junior, płyn

  • Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.
  • Stanowi kompletną pod względem odżywczym, wysokoenergetyczną dietę w płynie dla dzieci powyżej 1. roku życia.
  • Dostarcza do diety dziecka wszystkich niezbędnych składników odżywczych.
  • Smak: truskawkowy.

Bez glutenu.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie