.

Filtruj według

Active filters

Opis

Resource 2.0 Fiber o smaku kawowym jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny, wysokobiałkowy z dodatkiem błonnika, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze organizmu. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym

Opis

Resource 2.0 Fiber o smaku owoców leśnych jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny, wysokobiałkowy z dodatkiem błonnika, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym

Opis

Resource 2.0 o smaku morelowym jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Opis

Resource 2.0 o smaku waniliowym jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Opis

Resource 2.0 o smaku ananasa i mango jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Opis

Resource 2.0 o smaku czekolady i mięty jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Resource Protein o smaku czekoladowym jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to produkt wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Opis

Resource Diabet Plus o smaku truskawkowym jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego dla osób z cukrzycą. Jest to produkt wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy, skomponowany tak, aby zaspokoić potrzeby odżywcze. Przeznaczony jest do stosowania w przypadkach ryzyka niedożywienia związanego z chorobą, a także u osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym.

Opis

Gluco Test jest doustnym roztworem glukozy o smaku pomarańczowym i poj. 300 ml.

Opis

Resource Protein o smaku morelowym to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, stanowiący kompletną pod względem odżywczym doustną dietę wysokobiałkową.