.

Filtruj według

Active filters

Opis

 Emolium Kremowy żel do mycia jest preparatem polecanym do codziennej higieny skóry bardzo suchej i podrażnionej u dzieci, niemowląt i osób dorosłych. Produkt długotrwale odżywia i natłuszcza skórę, nie zawiera mydła jednocześnie posiada doskonałe właściwości myjące.

Opis

ZIAJKA Kremowy olejek myjący dla dzieci przeznaczony jest do stosowania u niemowląt powyżej 1 miesiąca życia. Preparat polecany jest do codziennej higieny wrażliwej skóry dziecka, przyczynia się również do redukcji ciemieniuchy.

Opis

Ziaja Ziajka kremowy żel do mycia ciała i włosów to łagodny preparat 2 w 1 przeznaczony dla dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia. Łagodnie myje i pielęgnuje włosy i skórę. Chroni warstwę ochronną naskórka oraz zapewnia efekt właściwego nawilżenia. Żel nie szczypie w oczy i jego stosowanie ułatwia rozczesywanie włosów.

Opis

Bioliq Clean to żel do mycia twarzy o właściwościach oczyszczających i nawilżających. Miękka silikonowa nakładka zapewnia delikatny masaż twarzy, peeling i złuszczenie naskórka. 

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Emolium

Emulsja do kąpieli od 1. dnia życia. Codzienna pielęgnacja skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień.

Opis

Emolium Emulsja do kąpieli to kompletny emolient zalecany do codziennej higieny skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień.

  • Delikatnie myje skórę i zapewnia jej zdrowe funkcjonowanie.
  • Chroni ją i sprawia, że staje się mniej podatna na podrażnienia.
  • Długotrwale nawilża i natłuszcza skórę. 

Opis

Kremowy żel do mycia Emolium to nowoczesny emolient polecany do codziennej higieny skóry bardzo suchej i podrażnionej.
Hypoalergiczna formuła Kremowego żelu do mycia powstała we współpracy z dermatologami. Jest rekomendowany do stosowania u dzieci i niemowląt.

Opis

Ziaja Med Kuracja Dermatologiczna AZS natłuszczający olejek myjący do kąpieli i pod prysznic  delikatnie natłuszcza i oczyszcza skórę chroniąc ją przed wysuszeniem już podczas mycia. Preparat redukuje szorstkość oraz nadmierne łuszczenie się naskórka.

Ostatnie sztuki w magazynie

ZIAJA Maziajki, szampon i płyn do mycia, lody ciasteczkowo-waniliowe,

Ostatnie sztuki w magazynie

Lipikar Żel myjący.

Skóra wrażliwa niemowląt, dzieci i dorosłych. Odpowiedni do mycia skóry głowy niemowląt, nie szczypie w oczy. Odpowiedni również do higieny obszarów intymnych.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Syndet AP+, krem myjący

Mycie skóry bardzo suchej - niemowląt, dzieci i dorosłych.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Mediderm Shower to emulsja pod prysznic przeznaczona dla osób chorych na AZS, egzemę lub łuszczycę.