.

Active filters

Opis:

Bepanthen Baby Maść Ochronna to produkt do codziennego stosowania w ochronie i regeneracji delikatnej skóry dziecka przed oparzeniami. Maść tworzy na pupie dziecka przezroczystą warstwę ochronną, która zapewnia optymalne nawilżenie skóry i pozwala jej oddychać. Polecana również w okresie karmienia na podrażnione i popękane brodawki sutkowe. Wspomaga regenerację naskórka.

Opis:

Produkt do codziennego stosowania w ochronie i regeneracji delikatnej skóry dziecka przed oparzeniami. Maść tworzy na pupie dziecka przezroczystą warstwę ochronną, która zapewnia optymalne nawilżenie skóry i pozwala jej oddychać.

Bepanthen Baby Maść Ochronna polecana również w okresie karmienia na podrażnione i popękane brodawki sutkowe. Wspomaga regenerację naskórka.

Opis

Terbinafina Ziaja jest lekiem w postaci kremem do stosowania na skórę, który wykazuje miejscowe działanie przeciwgrzybicze.

Farba BIOKAP jest bardziej bezpieczna i łagodna dla twojej skóry. 90% naturalna farba BIOKAP pokrywa siwe włosy w 100% i może być stosowana przez osoby o wrażliwej skórze głowy. jako jedyna na rynku posiada rekomendację Krajowego Konsultanta ds. Dermatologii. Farba bez amoniaku i innych drażniących substancji chemicznych pozwala na wybór spośród palety 35 kolorów.

Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Visaxinum jest suplementem diety przeznaczonym dla osób zmagających się z cerą trądzikową. Dzięki wzajemnie się uzupełniającym składnikom preparat działa antyoksydacyjnie, oczyszczająco i ochronnie pomagając w utrzymaniu zdrowej skóry.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

ZIAJKA Krem dla dzieci i niemowląt od 3 miesiąca życia, SPF 6.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

codzienna higiena regenerująco-łagodząca

Płyn z kwasem laktobionowym do codziennej higieny okolic intymnych.

Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku.

Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu stanów zapalnych.

- Wzmacnia czynność bariery naskórkowej.

- Wpływa kojąco na drobne otarcia i zaczerwienienia naskórka.

- Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.

kremowa konsystencja

SPOSÓB UŻYCIA

Do mycia stosować niewielką ilość płynu, dokładnie spłukać.

BEZPIECZEŃSTWO

PREPARAT TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE

SUBSTANCJE AKTYWNE

kwas laktobionowy

Opis

Cremobaza 30% jest kremem zmiękczającym o właściwościach nawilżających. 

15,00 zł

CynkoKrem® jest przeznaczony do ochrony i pielęgnacji skóry delikatnej oraz podrażnionej lub z objawami i odparzenia, m.in.: u niemowląt i dzieci, atopowej lub trądzikowej, na skórę narażoną na odparzenia. Składniki aktywne: Tlenek cynku, pantenol, lanolina, wosk pszczeli, olej ze słodkich migdałów.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Kuracja naczynkowa przeznaczona jest dla skóry z problemem związanym z kruchością ścian naczyń krwionośnych. Pomaga w pielęgnacji skóry z widocznymi „pajączkami”, wrażliwej na zmiany temperatury, reagującej uczuciem pieczenia i rozgrzania twarzy. Jej celem jest łagodzenie podrażnień.

Ostatnie sztuki w magazynie