.

Active filters

2,69 zł

Opis

Pasta cynkowa jest preparatem do stosowania na skórę. Substancją czynną preparatu jest tlenek cynku. Tlenek cynku wykazuje właściwości ściągające i wysuszające, a także słabe działanie przeciwbakteryjne.

Opis

Skinoren jest lekiem w postaci kremu do stosowania na skórę w leczeniu trądziku pospolitego i przebarwień skóry. Substancja czynna leku wykazuje działanie przeciwbakteryjne, zmniejsza ilość zaskórników hamuje nadmierne rogowacenie naskórka oraz w przypadku leczenia przebarwień - hamuje wzrost i nadmierna aktywność melanocytów.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Skinoren jest lekiem w postaci kremu do stosowania na skórę w leczeniu trądziku grudkowo-krostowego skóry twarzy o słabym lub średnim nasileniu. Substancja czynna leku wykazuje działanie przeciwbakteryjne, zmniejsza ilość zaskórników hamuje nadmierne rogowacenie naskórka.

Opis

Bioliq Clean to żel do mycia twarzy o właściwościach oczyszczających i nawilżających. Miękka silikonowa nakładka zapewnia delikatny masaż twarzy, peeling i złuszczenie naskórka. 

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Bratek (fiołek trójbarwny) fix pod postacią ziół do zaparzania pomaga utrzymać prawidłowy stan skóry oraz wspomaga oczyszczanie organizmu. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych z problemami skórnymi.

Sebo-regulujący krem nawilżający.

Tłusta skóra podatna na świecenie się. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

Ostatnie sztuki w magazynie