.

Filtruj według

Active filters

Opis

Emolium Diabetix Wzmacniający balsam do ciała  to preparat stworzony specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji wymagającej i suchej skóry ciała, odpowiedni dla diabetyków.

Ostatnie sztuki w magazynie

Emulsja do ciała. Przeznaczona do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej.

Opis

Emulsja do ciała Emolium to nowoczesny emolient przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej. Jest także polecany do dermatologicznej pielęgnacji profilaktycznej oraz podtrzymującej, w fazach remisji atopowego zapalenia skóry. 

Hypoalergiczna formuła Kremu powstała we współpracy z dermatologami. Jest rekomendowana do stosowania
u dzieci od 1. miesiąca życia.

Opis

Emolium Emulsja specjalna do ciała dzięki starannie dobranemu i przebadanemu zestawowi substancji aktywnych skutecznie likwiduje przyczyny i skutki suchości skóry: natłuszcza i nawilża naskórek, ogranicza przeznaskórkową utratę wody, odbudowuje płaszcz hydrolipidowy, zmiękcza i uelastycznia naskórek oraz łagodzi uczucie świądu. Jest polecana do stosowania u dzieci od 1. miesiąca życia.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Emolium

Krem barierowy. 

Codzienna ochrona skóry wrażliwej, suchej, skłonnej do podrażnień, a także zmian atopowych i wyprysku kontaktowego.

Szczególnie zalecana osobom narażonym na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jakich detergenty, środki drażniące i uczulające oraz wiatr, mróz i suche powietrze.

Można stosować od 3. roku życia

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Lipkar Balsam AP+ jest stosowany przy skrajnej suchości skóry u niemowląt, dzieci oraz u osób dorosłych. Można go stosować przy skórze atopowej, alergicznej, wrażliwej oraz podrażnionej z tendencją do swędzenia, które prowadzi do zadrapań i uszkodzeń naskórka.

Ostatnie sztuki w magazynie

LIPIKAR FLUIDE Kojąca i ochronna emulsja nawilżająca.

Skóra wrażliwa i sucha niemowląt, dzieci i dorosłych.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
13,34 zł

Opis

Regenerujące mleczko do ciała firmy Ziaja z dodatkiem olejku arganowego przeznaczone do skóry przesuszonej i odwodnionej.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Ziaja Med AZS natłuszczająca emulsja do ciała regeneruje naturalną barierę hydrolipidową naskórka, redukuje skutki świądu, działa zmiękczająco, nawilża, zmniejsza suchość i szorstkość skóry, a także skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich nawrotom.

Opis

Ziaja Med AZS krem kojąco-regenerujący regeneruje naturalną barierę hydrolipidową naskórka, redukuje skutki świądu, równoważy florę bakteryjną., nawilża, zmniejsza suchość i szorstkość skóry, a także skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich nawrotom.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Krem regeneracyjno - natłuszczający z serii Kuracja Dermatologiczna AZS łagodzi objawy skórne związane z atopowym zapaleniem skóry. preparat przeznaczony jest dla niemowląt od 3. m-ca życia i osób dorosłych.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Ziaja Med z serii Kuracja Ultranwilżająca w postaci emulsji do ciała z 5% mocznikiem przeznaczona jest do skóry suchej, wrażliwej, alergicznej, szorstkiej, o niskiej spoistości, zwiotczałej i potrzebującej intensywnej regeneracji i odnowy.