.

Filtruj według

Active filters

Opis

Blephaclean, chusteczki sterylne do codziennej higieny powiek. 

BLEPHACLEAN utrzymuje powieki w czystości, nie naruszając jednocześnie naturalnej bariery ochronnej (mikrobiologicznej) skóry wokół oczu.

Opis

Blephasol - hypoalergiczny płyn do higieny powiek i ich brzegów. Wskazany przy nawracających dolegliwościach ocznych t.j. zaczerwienienie, obrzęk czy też swędzenie brzegów powiek, objawach suchego oka (zwiększa skuteczność sztucznych łez, hamując odparowywanie), alergi oraz stanach zapalnych narządu wzroku. 

Opis

Demoxoft w postaci chusteczek polecany jest do pielęgnacji i oczyszczania powiek w przypadku takich objawów jak świąd i podrażnienie delikatnej skóry powiek.

Opis

Demoxoft

Płyn do pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry powiek.

Opis

Demoxoft lipożel jest preparatem polecanym do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek, gdy występują takie objawy jak świąd i podrażnienie.

Bio-żel z serii Herbikaplant pod oczy i na powieki kojący ze świetlikiem jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Ziaja Krem pod oczy i na powieki przeciw zmarszczkom z olejem z liści pietruszki przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ziaja Bio-żel pod oczy ze świetlikiem ma kojący wpływ na podrażnioną skórę wokół oczu, nawilża ją i zmniejsza nadwrażliwość na światło. Preparat łagodzi oznaki zmęczenia, tonizuje oraz doskonale wygładza naskórek. 

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Blephademodex to wyrób medyczny przeznaczony do codziennej higieny powiek oraz łagodzenia objawów infekcji bądź stanów zapalnych wywołanych przez nużeńce. Zawiera hialuronian sodu o działaniu łagodzącym i regenerującym.