.

Active filters

Opis

Blephaclean, chusteczki sterylne do codziennej higieny powiek. 

BLEPHACLEAN utrzymuje powieki w czystości, nie naruszając jednocześnie naturalnej bariery ochronnej (mikrobiologicznej) skóry wokół oczu.

Opis

Blephasol - hypoalergiczny płyn do higieny powiek i ich brzegów. Wskazany przy nawracających dolegliwościach ocznych t.j. zaczerwienienie, obrzęk czy też swędzenie brzegów powiek, objawach suchego oka (zwiększa skuteczność sztucznych łez, hamując odparowywanie), alergi oraz stanach zapalnych narządu wzroku. 

Opis

CATAROFT to nawilżający, izotoniczny roztwór do oczu z jodkiem potasu, który działa jako substancja wychwytująca wolne rodniki. Takie właściwości jodku potasu stosuje się w zapobieganiu i leczeniu podtrzymującym wysięków i krwotoków w oku.

 

Opis

Hexoftyal PHMB 15 ml to jałowe, lepkie, przejrzyste krople do oczu.

Dzięki właściwościom mukoadhezyjnym Hexoftyal PHMB pomaga zachować prawidłowy film łzowy tak, że powierzchnia oka jest lepiej chroniona.

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Opis

Sterylne, nawilżające krople do oczu zawierające hialuronian sodu 0,4%. HIALEYE jest 0,4% roztworem kropli do oczu zawierającym wysokocząsteczkowy hialuronian sodu otrzymywany poprzez syntezę biotechnologiczną. Hialuronian sodu posiada właściwości mukomimetyczne, wiążące oraz poprawiające stabilność filmu łzowego i utrzymujące powierzchnię oka należycie nawilżoną i chronioną.

Opis

Hialeye Free to nawilżające krople do oczu bez konserwantów.

Opis

Nawilżające krople do oczu i soczewek kontaktowych.

Opis

Preparat do nawilżania oczu i soczewek kontaktowych.

Przynosi natychmiastowe nawilżenie i ulgę podrażnionym i zmęczonym oczom.

Opis

Hyal Drop to nawilżające krople do oczu. Starannie dobrana formuła przynosi natychmiastową ulgę zmęczonym oraz zaczerwienionym oczom. Preparat zawiera w składzie występujący w ludzkim organizmie kwas hialuronowy, który skutecznie usuwa podrażnienia i nawilża gałkę oczną.

Opis

Lacrimal Natura to wyrób medyczny w postaci sterylnego roztworu do oczu. Krople posiadają  fizjologiczne pH, i są na bazie wodnego wyciągu z zielonej herbaty, rumianku, oczaru i świetlika.

Lacrimal Natura są kroplami do oczu, które posiadają właściwości kojące i odświeżające.