.

Filtruj według

Active filters

Opis

Disnemar baby jest izotonicznym roztworem soli mineralnych o neutralnym pH, który może być stosowany w obrębie jamy nosowej, bez podrażniania błony śluzowej nosa.

Opis

NasoDrill jest izotonicznym roztworem sporządzonym z wody bogatej w związki siarki pochodzącej z francuskiego uzdrowiska - Luchon. Stosuje się go w celu złagodzenia miejscowych objawów zapalnych, a także w celu wzmocnienia mechanizmu obronnego śluzówki nosa, do przemywania nozdrzy oraz wspomagająco w przewlekłych oraz nawracających infekcjach.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Purinasin to izotoniczny roztwór wody morskiej łagodzący podrażnienia błony śluzowej nosa. Preparat ułatwia oddychanie w przebiegu niedrożności nosa spowodowanej katarem infekcyjnym lub alergicznym. Nadaje się zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci do codziennej higieny nosa.

Opis

Quixx pomaga przywrócić prawidłowe funkcje nosa i ułatwia oddychanie przez nos.
Naturalna woda morska. Stężenie soli jest równoważne z około 26 g NaCl na litr (roztwór hipertoniczny).
Zawiera naturalną wodę morską z Oceanu Atlantyckiego (z okolic St. Malo, Francja) z cennymi minerałami i pierwiastkami śladowymi.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Sterimar Baby jest fizjologicznym roztworem wody morskiej przeznaczonym do nawilżania oraz do codziennej higieny nosa niemowląt i małych dzieci.

Opis

Rinozine Aqua, spray do nosa to wyrób medyczny przeznaczony dla niemowląt, dzieci oraz dorosłych, zawierający izotoniczny roztwór soli morskiej Gulf Stream Sea Water z minerałami. Działa nawilżająco oraz oczyszczająco na śluzówkę nosa a także łagodząco na podrażnienia i przekrwienia. Szczególnie przeznaczony dla osób cierpiących na powracające wysuszenie błony śluzowej nosa. Nie zawiera parabenów oraz propelentów.