.

Active filters

Opis

Nebu-Dose Hialuronic jest izotonicznym roztworem z dodatkiem kwasu hialuronowego, który ma działanie nawilżające i wspomagające proces regeneracji śluzówki nosa. Przeznaczony jest do inhalacji, zakraplania i przemywania jam nosowych.

Opis

Wyrób medyczny leczniczy Nebu-dose jest hipertonicznym roztworem chlorku sodu do inhalacji (3% NaCl). Ma działanie zmniejszające obrzęk śluzówki nosa, co pozwala na łatwiejsze usunięcie zalegającej wydzieliny na zewnątrz. Polecany do osób chorujących np. katar infekcyjny czy alergiczny, na ostre zapalenia oskrzeli, mukowiscydozę czy przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP).

Opis

Disnemar baby jest izotonicznym roztworem soli mineralnych o neutralnym pH, który może być stosowany w obrębie jamy nosowej, bez podrażniania błony śluzowej nosa.

Inhalator tłokowy Rossmax NB500 to produkt zapewniający wyjątkowy komfort użytkowania. Zestaw zawierający maski dla dorosłych i dzieci oraz praktyczny ustnik daje możliwość użytkowania inhalatora przez całą rodzinę. Produkt ten posiada opatentowany zawór, który służy do regulowania tempa inhalacji. Skuteczność terapii gwarantuje stały rozmiar podawanych przez nebulizator cząsteczek. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.

Opis

Homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi. 

Euphorbium S aerozol do nosa jest lekiem homeopatycznym stosowanym wspomagająco w leczeniu nieżytu nosa.

Opis

Aromactiv Plastry z olejkami eteryczny od 3 roku życia, działają odświeżająco, ułatwiają swobodne oddychanie, zawierają olejek eukaliptusowy i olejek z sosny zwyczajnej

Opis

ECTODOSE to wyrób medyczny, który zawiera ektoinę (Ectoin®). Ektoina to naturalna cząsteczka chroniąca komórki przed oddziaływaniem szkodliwych czynników, łagodząca stany zapalne oraz stabilizująca błony komórkowe.

Opis

Inhalol to preparat zawierający mieszaninę olejków eterycznych o podobnym działaniu farmakologicznym. Inhalol stosowany jest pomocniczo w formie inhalacji w celu łagodzenia dolegliwości górnych dróg oddechowych takich jak katar, trudności w odkrzutuszaniu gęstej wydzieliny.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Olbas Oil to płyn do sporządzania inhalacji parowej, który polecany jest do stosowania podczas infekcji przejawiającej się katarem, a także do nacierania skóry przy bólach reumatycznych i mięśniowych.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Preparat zwykle stosowany podczas kataru o różnej przyczynie - infekcyjny, alergiczny, a także w zapaleniu ucha środkowego, zapaleniu zatok.  Zmniejsza obrzęk śluzówki nosa pozwalając na swobodne oddychanie oraz odblokowuje trąbki słuchowe. Przeznaczony dla niemowląt od 3 miesiąca życia do 1 r.ż.

Opis

Preparat zwykle stosowany podczas kataru o różnej przyczynie - infekcyjny, alergiczny, a także w zapaleniu ucha środkowego, zapaleniu zatok.  Zmniejsza obrzęk śluzówki nosa pozwalając na swobodne oddychanie oraz odblokowuje trąbki słuchowe. Przeznaczony dla dzieci od 1. roku życia do 6 lat. Leku nie stosować dłużej niż 5-7 dni.

Opis

NasoDrill jest izotonicznym roztworem sporządzonym z wody bogatej w związki siarki pochodzącej z francuskiego uzdrowiska - Luchon. Stosuje się go w celu złagodzenia miejscowych objawów zapalnych, a także w celu wzmocnienia mechanizmu obronnego śluzówki nosa, do przemywania nozdrzy oraz wspomagająco w przewlekłych oraz nawracających infekcjach.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie