.

Active filters

Fervex o smaku malinowym - granulat do sporządzania roztworu doustnego w saszetkach jest lekiem złożonym.

  • Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

  • Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych , przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu.

  • Kwas askorbowy uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie.

Fervex lekiem złożonym – zawierającym trzy substancje czynne, stosowanym w doraźnym leczeniu objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych u dorosłych i młodzieży powyżej 15. roku życia.

Jedna saszetka z granulatem Fervex zawiera:

  • Paracetamol 500 mg działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

  • Maleinian feniraminy 25 mg zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych , przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu.

  • Kwas askorbowy 200 mg uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie.

Theraflu Total Grip to produkt leczniczy w formie proszku do sporządzania roztworu doustnego. Theraflu Total Grip posiada w składzie 3 substancje czynne: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny oraz gwajafenezynę, które wykazują uzupełniające się działanie na objawy grypy czy przeziębienia, takie jak: łagodna oraz umiarkowana gorączka, zatkany nos, a także mokry kaszel. Lek można stosować u dorosłych, osób starszych oraz młodzieży w wieku powyżej 16 lat i wadze powyżej 50 kg.

12,00 zł

Saridon jest złożonym lekiem o synergistycznym (skojarzonym) działaniu aż 3 składników. Paracetamol i propyfenazon zawarte w preparacie działają przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, dodatek kofeiny wspomaga działanie przeciwbólowe paracetamolu. Preparat polecany do stosowania w bólach różnego pochodzenia, jak: ból zęba, głowy, ból pooperacyjny, gorączka wskutek infekcji.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Apap dla dzieci forte to lek w formie doustnej zawiesiny przeznaczony dla dzieci, który stosuje się go w doraźnym łagodzeniu małego oraz umiarkowanego bólu a także gorączki. Zawiesinę podaje się m. in. w: bólu głowy, gardła również przy przeziębieniu lub grypie, bolesnym ząbkowaniu czy bólu po usunięciu migdałków. Produkt leczniczy przeznaczony jest dla dzieci o masie ciała do 40 kg (czyli w przedziale od 0 do około 12 lat), ale można podawać go również osobom dorosłym. Lek zawiera paracetamol, który można podawać w przebiegu ospy wietrznej i biegunki wirusowej.

MIG jest lekiem należącym do grupy NLPZ - Niesteroidowych Leków Przeciwzapalnych, który charakteryzuje się działaniem przeciwzapalnym, przeciwbólowym oraz przeciwgorączkowym. Wskazaniami do stosowania są między innymi ból o łagodnym i umiarkowanym nasileniu, gorączka.

Lek Traumon o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym, zalecany w urazach takich jak : stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia mięśni, ścięgien i stawów. Choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa, kolanowych, barkowych. Reumatyzm pozastawowy: bóle okolicy krzyżowo-lędźwiowej, zmiany chorobowe w obrębie tkanek miękkich okołostawowych, tj. zapalenie kaletki maziowej, ścięgien, pochewek ścięgnistych, torebek stawowych (tzw. staw zamrożony), zapalenie nadkłykci.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Fervex ExtraTabs to produkt leczniczy złożony, który może być stosowany w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy jak gorączka, ból głowy, katar (wodnisty), kichanie, łzawienie oczu. Lek ten zawiera 2 substancje, które uzupełniają się w zmniejszaniu dolegliwości przeziębienia.

Dextin jest lekiem przeciwbólowym z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) w postaci roztworu doustnego w saszetce.

Stosowany jest do krótkotrwałego i objawowego leczenia ostrego bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Preparat Dextin jest przeznaczony do stosowania u osób dorosłych.

ThermaCare Kompresy rozgrzewające na plecy i biodra to wyrób medyczny wskazany do stosowania w celu łagodzenia bólu mięśniowo-szkieletowego okolic dolnej części pleców i bioder.

Wyrób medyczny w postaci kompresów samorozgrzewających. Stosowanie produktu pozwala przynieść ulgę w przypadku bólu zlokalizowanego na szyi, ramionach i nadgarstkach.