.

Filtruj według

Active filters

Opis

Globulki dopochwowe wspomagające gojenie się ran po porodzie, zabiegach ginekologicznych, dystrofii spowodowanej chemioterapią lub naświetlaniem jonizującym oraz w przypadku suchości pochwy, wywołanej również niedoborem estrogenów.

26,00 zł

Opis

Cicatridina krem wykazuje skuteczność dzięki obecności kwasu hialuronowego, mukopolisacharydu, który wystęuje powszechnie w wielu tkankach ciała. Kwas hialuronowy pełni rolę opopory strukturalnej zapewniając napięcie, trofizm i elastyczność tkanek. Zdolność kwasu hialuronowego do przyspieszenia i poprawy procesu gojenia i regeneracji tkanek wykazano w licznych badaniach klinicznych.

Clotrimazolum Hasco ma postać kremu do stosowania na skórę.  Lek zawiera substancję czynną klotrymazol o miejscowym działaniu przeciwgrzybiczym, hamuje rozwój większości grzybów powodujących zakażenia skóry u ludzi.

Opis

Feminum AKTIV żel przeznaczony do nawilżania wrażliwej śluzówki przed agresywnymi czynnikami środowiska w przypadku suchości pochwy. Żel zawiera hialuronian sodu który wspomaga regenerację błony śluzowej w pochwie.

Opis

Preparat stwarza warunki hamujące rozwój bakterii odpowiedzialnych za wystąpienie bakteryjnego zapalenia pochwy oraz drożdżaków z rodzaju Candida.

Opis Maść o działaniu ochronno-pielęgnacyjnym. L 3 Prurgio stosuje się jako środek ochrony w profilaktyce i łagodzeniu świądu, pieczenia, a także na odparzenia i podrażnienia skóry.

Opis

Tantum Rosa jest lekiem zawierającym jako substancję czynną - benzydaminę, która należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Preparat może być stosowany dopochwowo oraz na błonę śluzową narządów płciowych. Preparat jest stosowany do leczenia dolegliwości i objawów takich jak między innymi: ból, świąd, pieczenie, zaczerwienienie, upławy.

Opis

Mucovagin to globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym, które przywracają optymalne nawilżenie i wspomagają regenerację błony śluzowej pochwy.

Opis

Tantum Rosa 1 mg/ml - roztwór dopochwowy.

Stosowany w leczeniu dolegliwości i objawów (ból, pieczenie, świąd, upławy, zaczerwienienie, obrzęk) w:

  • przebiegu zapalenia sromu i pochwy
  • przebiegu zapalenia szyjki macicy różnego pochodzenia
  • również po chemio- i radioterapii
  • profilaktyce przed i pooperacyjnej w ginekologii
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Opis
Aplikator waginalny do rozpylania leku Octenisept.
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Urosept w formie tabletek stosuje się tradycyjnie jako łagodny środek moczopędny pomocniczo w łagodnych stanach zapalnych układu moczowego, a także pomocniczo w łagodzeniu dolegliwości dróg moczowych, takich jak uczucie pieczenia podczas oddawania moczu i (lub) częste oddawanie moczu.

Opis

Lek tradycyjnie przeznaczony do stosowania
zewnętrznego w:

  • stanach zapalnych skóry, błon śluzowych jamy ustnej oraz dziąseł

oraz wewnętrznego w:

  • stanach skurczowych przewodu pokarmowego jako pomocniczy środek rozkurczający i wiatropędny
  • stanach zapalnych przewodu pokarmowego jako pomocniczy środek przeciwzapalny