.

Active filters

Opis

Baikadent jest to żel do stosowania na dziąsła w chorobach przyzębia. Preparat zawiera wyciąg z tarczycy bajkalskiej o działaniu przeciwzapalnym. Stosowany w leczeniu uzupełniającym paradontopatii powierzchownych i głębokich, w profilaktyce chorób przyzębia, w przewlekłych stanach zapalnych śluzówki jamy ustnej (również przy urazach spowodowanych przez protezy).

11,02 zł

Opis

Stosowany w stanach zapalnych dziąseł przy ząbkowaniu oraz przy wyrzynaniu się zębów mądrości, w stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i dziąseł.

Opis

Corega, krem super mocny. O smaku miętowym.

Bez cynku.

Opis

Corega Ochrona Dziąseł, krem mocujący do protez zębowych. Zapewnia całodniowe utrzymanie protezy we wszystkich kierunkach oraz pomaga zapobiegać dostawania się cząstek żywności pod protezę redukując podrażnienia dziąseł i poprawiając komfort noszenia protezy.

Ostatnie sztuki w magazynie
13,88 zł

Opis

Dentinox N Żel do stosowania na dziąsła. Do stosowania przy bolesnym ząbkowaniu i w stanach zapalnych dziąseł.

Opis

Dentosept A Mini Spray o smaku malinowym - ulga na afty, pleśniawki i bolesne ząbkowanie. Preparat jest polecany, gdy właściwa higiena jamy ustnej odgrywa znaczącą rolę w utrzymaniu błony śluzowej w odpowiedniej kondycji, np. w przypadku podrażnień spowodowanych: aftami, pleśniawkami, bolesnym ząbkowaniem, noszeniem aparatów ortodontycznych oraz innymi dolegliwościami.

Opis

W skład leku Dentosept A wchodzą etanolowe wyciagi ziołowe oraz benzokaina. Lek stosowany jest tradycyjnie jako środek o działaniu znieczulającym, przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym i odkażającym. 

Opis

Preparat wykazuje działanie ściągające i łagodnie przeciwzapalne na błony śluzowe jamy ustnej, związane z działaniem wyciągów z kory dębu, liścia szałwii i rumianku. Garbniki oraz olejki eteryczne działają antyseptycznie.

Opis

Żel do stosowania w jamie ustnej - łagodzi ból tworząc warstwę ochronną. 

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

ELGYDIUM Sensitive

Pasta do zębów w postaci żelu, do ochrony zębów wrażliwych.