.

Filtruj według

Active filters

Opis

Baikadent jest to żel do stosowania na dziąsła w chorobach przyzębia. Preparat zawiera wyciąg z tarczycy bajkalskiej o działaniu przeciwzapalnym. Stosowany w leczeniu uzupełniającym paradontopatii powierzchownych i głębokich, w profilaktyce chorób przyzębia, w przewlekłych stanach zapalnych śluzówki jamy ustnej (również przy urazach spowodowanych przez protezy).

Opis

Dentosept A Mini Spray o smaku malinowym - ulga na afty, pleśniawki i bolesne ząbkowanie. Preparat jest polecany, gdy właściwa higiena jamy ustnej odgrywa znaczącą rolę w utrzymaniu błony śluzowej w odpowiedniej kondycji, np. w przypadku podrażnień spowodowanych: aftami, pleśniawkami, bolesnym ząbkowaniem, noszeniem aparatów ortodontycznych oraz innymi dolegliwościami.

Opis

W skład leku Dentosept A wchodzą etanolowe wyciagi ziołowe oraz benzokaina. Lek stosowany jest tradycyjnie jako środek o działaniu znieczulającym, przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym i odkażającym. 

Opis

Preparat wykazuje działanie ściągające i łagodnie przeciwzapalne na błony śluzowe jamy ustnej, związane z działaniem wyciągów z kory dębu, liścia szałwii i rumianku. Garbniki oraz olejki eteryczne działają antyseptycznie.

Opis

Melisanna Klosterfrau jest roślinnym produktem leczniczym złożonym ze specjalnie dobranych i wzajemnie się uzupełniających składników. Stosowana jest tradycyjnie doustnie w stanach złego samopoczucia towarzyszącym różnorodnym dolegliwościom, takim jak dolegliwości nerwicowe. Można też stosować zewnętrznie np. w bólach mięśniowych.

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Żel do stosowania w jamie ustnej - łagodzi ból tworząc warstwę ochronną. 

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Protefix PROTECT żel kojąco-regenrujący do dziąseł przeznaczony jest do leczenia stanów zapalnych, otarć i odleżyn błony śluzowej jamy ustnej wynikających między innymi z użytkowania protezy.

17,99 zł

Opis

Sachol jest lekiem o działaniu: przeciwzapalnym, przeciwbólowym i miejscowo odkażającym. Wskazaniem do stosowania są: stany zapalane błony śluzowej jamy ustnej, zapalenie dziąseł, choroby przyzębia, nadżerki i owrzodzenia jamy ustnej.

Opis

Septosan fix to ziołowa mieszanka specjalnie dobranych składników stosowana w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła, a także w stanach zapalnych dziąseł.

Opis

LARIMAX T spray przeznaczony jest głównie do stosowania w stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła Z powodzeniem stosuje się go również w leczeniu zadrapań skóry, ran, oparzeń oraz pielęgnacji jamy ustnej i gardła. Preparat może być stosowany u dzieci powyżej 2 roku życia.

Opis

Koszyczek rumianku w postaci ziół do zaparzania stosowany jest jako preparat działający rozkurczowo w dolegliwościach pokarmowych i przeciwzapalnie w podrażnieniach skóry i błon śluzowych.